Fotografie na porcelánu / Technologie výroby

Zákazníkem předanou papírovovou fotografii, kresbu, text, grafiku, diapozitiv, film aj. zdigitalizujeme a upravíme dle požadavku zákazníka. Poté Vám vyrobíme barevné, hnědé (sepie) nebo černobílé (odstíny šedé) provedení.

V ceně je digitalizace v případě dodání předlohy v jiné nežli digitální podobě, formátování, korekce červených očí a jednoduchá základní retuš.

Ceny ostatních úprav naleznete zde.

Následně se tiskne v černobílém, černohnědém nebo barevném provedení na porcelán keramickými barvami. Povrch je chráněn glazurou vypálenou při teplotě 900 °C. čímž je dosaženo jedinečného vzhledu, vysokého lesku a stálostí barev.

Fotografie na porcelánu je dlouhodobě odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření.

Porcelánové destičky vyráběné tímto litím do sádrových forem, případně zhotovené lisováním, nakupujeme od českých i zahraničních výrobců. Výsledné rozměry porcelánových desek jsou s tolerancí až 5%.

Fotografie, kresby, texty, grafika, loga, nápisy aj. můžeme zhotovit na jakýkoliv bíý porcelánový předmět (talíře, hrníčky, misky, poháry, přívěsky, náprstky ale i bílé keramické obkladové dlaždice..., které vydrží vypalovací teplotu 900 °C a to až do maximální velikosti 28 x 38 cm.

Na ozdobné (dekorační) linky je použito zlato nebo platina (stříbrná linka). Tyto linky jsou již výrobcem polotovarů umístěny na porcelánových destičkách.

Předlohou je kvalitní originální papírová fotografie (černobílá nebo barevná) zhotovena fotochemickým procesem o velikosti hlavy min. 3 cm, případně větší, filmový snímek, diapozitiv, fotografie v digitálních datech (1:1, s minimálním rozlišením 300 DPI) nebo grafika v křívkách.

Standardní dodací doba od Vámi potvrzené korektury je tři týdny. V případě potřeby, na základě domluvy, lze výrobní dobu za příplatek zkrátit.

 

Níže uvedené ceny jsou uvedeny v Kč četně DPH a rozměry v cm:

Trodat
Datahelp
FotoStar
Elements